Toegang 
KNLTB nr. of e-mail adres
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten?

 Nieuws
 Foto's
 Competitie teams
 Training
 Activiteiten
 Over vereniging
 Bestuur en commissies


DSCN1476.JPG
DSCN1475.JPG
DSCN1474.JPG
Meest recente foto's
Badpakken en fietsen
 Dirk Jan Lassing  Column Cees Broekes  318x gelezen
Ook deze keer vind ik het verbazingwekkend dat de sportbobo’s na het Bouwvaktoernooi toch weer een gaatje hebben weten te vinden om de Olympische Spelen door te laten gaan.
Hoewel men in China met ontstellend slecht weer te maken heeft, waardoor zelfs enkele zeilwedstrijden afgelast zijn, is besloten om de rest van de vele wedstrijden doorgang te laten vinden.
Over vier jaar worden de Spelen in Engeland gehouden en het lijkt mij zaak voor de Engelsen ruim van te voren met Paula Suer te onderhandelen om mogelijk een periode te vinden waarin het weer meer meewerkt dan daar in Azië.
Tja, zo zie je maar waarin een klein land als Nederland groot kan zijn.
zondag 7 september 2008, 21:17 uur 1 reactie (reageer)
Komkommertijd en bloemkolen
 Dirk Jan Lassing  Column Cees Broekes  308x gelezen
Deze periode van het jaar werd vroeger in de krantenwereld de “komkommertijd” genoemd.
Het kabinet was op vakantie, net als de meeste echte mensen, en er was van het politieke front geen bijzonder nieuws te melden.
Tegenwoordig draait de wereld gewoon door maar dat was nog niet zo in die voorbije jaren.
Het enige nieuws kwam toen uit de agrarische sector. Ergens was een reuzenpompoen tot volle wasdom gekomen en had het bestaande record verbroken. Nog nooit had men zulke grote komkommers gezien. Ook verschenen er berichten als ”Brandende Krant In Goot”.
Pas weken na al dit wereldnieuws kwamen de politici, die toen nog excellenties heetten, terug van hun uitjes, pakten de draad weer op en kwam de wereld weer op gang.
donderdag 24 juli 2008, 09:55 uur 2 reacties (reageer)
Straaljagers en gein
 Dirk Jan Lassing  Column Cees Broekes  345x gelezen

 

De laatste tijd praten we nog maar weinig met elkaar; mijn vrouw en ik. Het is meer op schreeuwen uitgedraaid. Niet dat we ruzie hebben of elkaar niet meer kunnen velen. Nee, dat schreeuwen heeft een heel andere oorsprong. We kunnen elkaar op gezette tijden haast niet meer verstaan. Dat lawaai hè! Dat #%&!~±S&$ vliegtuiglawaai.

De Schipholleiding heeft in haar oneindige wijsheid, gesteund door een volgzaam kabinet, besloten enige maanden discutabele “testen” op de Zwanenburg- en Polderbaan uit te voeren.
De hele technische uitleg voor het gemak maar even vergetend, heeft bij mij het idee postgevat dat men wil onderzoeken hoe lang doodgewone mensen het uithouden als men iedere twee minuten een vliegtuig laat starten en midden over ons dorp laat afdraaien.
Nu blijkt er ook nog een bom onder of bij de Polderbaan te liggen (of ze hebben ‘m daar stiekem neergelegd). Het is dus wel duidelijk dat men ons weg wil hebben. Ze zullen dan wel eerst door mijn woonkamer moeten vliegen want zo snel stap ik niet op.

donderdag 5 juni 2008, 08:30 uur 1 reactie (reageer)
Lente en talent
 Dirk Jan Lassing  Column Cees Broekes  339x gelezen
’t Mag dan een aantal maanden onaangenaam weer zijn geweest, maar als je dan even niet oplet, is het ineens lente.
Koninginnedag werd weer eens uitbundig gevierd in het hoge noorden en warempel, zelfs daar scheen de zon, terwijl het er toch behoort te vriezen dat het kraakt.
Overal om je heen schiet het groen te voorschijn en bloeien de bloemen weer. En ik heb mijn spuit met onkruidverdelger tussen de rommel in mijn schuur opgedoken. Ja, vertel mij wat. Zodra het niet meer waait ga ik nevelend mijn tuin door en neem en passant ook de diverse paden mee. Niets ontkomt aan mijn geoefende oog.
vrijdag 16 mei 2008, 09:01 uur 0 reacties (reageer)


Column Cees Broekes
 Dirk Jan Lassing  Column Cees Broekes  297x gelezen
De Strike & Set is dan wel verleden tijd maar dat betekent niet dat je de vaste column van Cees Broekes hoeft te missen. Zijn eerste online column genaamd 'Hamburgers en Strikee & Set' is vanaf heden te lezen op de website.
vrijdag 11 april 2008, 09:07 uur
Hamburgers en Strike & Set
 Dirk Jan Lassing  Column Cees Broekes  317x gelezen

We worden er constant van op de hoogte gehouden dat de aarde in snel tempo opwarmt.
Maar in Zwanenburg nu even niet…!
Voor de paasdagen verwacht men lage temperaturen, sneeuw en hagel, dus kunnen we de ijsmutsen weer uit het vet halen. Oude tijden breken aan. Elfstedentochten, wie weet?
Hoe het met de tennisbanen gaat is nog ietwat onzeker; je weet met dit weer maar nooit of op de openingsdag alles voor elkaar is. Aan de materiaalcommissie zal het niet liggen. Die komt desnoods ’s morgens vroeg, als iedereen nog in bed ligt, uit haar hol om de zaak te klaren. Voor die ex-bakker, die Ho eve, ja die is dat vroege wel gewend, maar die anderen. Dat zijn volgens mij ook echte doordouwers. We kijken wel en we zijn benieuwd.

vrijdag 11 april 2008, 09:02 uur
1
 Nieuws 
Alle berichten

Nieuws per onderwerp:
 Algemeen
 Clubblad
 Column Cees Broekes
 Competitie
 Klaverjassen
 Lidmaatschap
 Toernooien
 Training
 Van de voorzitter
 Website
 KNLTB

Nieuws op datum:
Nieuws via RSS:
xml Nieuws
xml Reacties
Meer over RSS...


 Activiteiten 
12 September - 19 September
 Clubtoernooi Dubbel

30 September
 Ladies day 2010

 Competitie teams 
Senioren
 Dinsdag Dames
 Vrijdag Heren
 Zaterdag Dames
 Zaterdag Gemengd
 Zaterdag Heren
 Zondag Dames
 Zondag Gemengd
 Zondag Heren

Junioren
 Woensdag Meisjes
 Woensdag Jongens
 Vrijdag Meisjes
 Vrijdag Jongens