Voorjaarscompetitie: Vrijdag

Voorjaarscompetitie: Vrijdag

Vrijdagochtend:

Heren dubbel 50+ Lucky Strike 1 ( 1e klasse, afd 2)
Klassengemiddelde: 13.22

Rolf Nibbering (C)
Rob Wilderom
Erik Zweverink
Ivor Bos
Ron vd Meer
Henk Veerhuis

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen. 

Heren dubbel 50+ Lucky Strike 2 (2e klasse, afd 4)
Klassengemiddelde: 14.93

René Jungen (C)
Herman Kramer
Aart vd Doel
Jos Groot
Rinus Hofland

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen. 

Vrijdagmiddag:

Junioren gemengd 13/17 jr (DE,HE,GD,DD,HD):

Lucky Strike 1 (1 klasse, afd 1)

Giel Krijger (C)
Quinten Pieterse
Roemer van Schoonneveldt
Sienna Ploeger
Mandy Kooter
Josephine van Schoonneveldt

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen. 

Vrijdagavond:

Dames Lucky Strike 1 (4xDD, hoofdklasse, afd 2)
Klassengemiddelde: 11.53

Ghislaine von Mauw (C)
Corine Glazer
Patricia Goossens
Stacey Wintershoven
Renate Maijenburg

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.

Dames Lucky Strike 2 (4xDD,3e klasse, afd 38)
Klassengemiddelde: 15.49



Ursula Smith (C)
Monique van Crombeen
Annelieke Meier zu Greffen
Mirella Heemskerk
Nienke Bouwman
Michelle Bleijenberg

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.    

Dames Lucky Strike 3 (4xDD, 3e klasse, afd 44)
Klassengemiddelde: 15.49

Mariska Stokx (C)
Lucille Hulst
Jeanine de Best
Caroline Lauppe
Ellen Lücke
    
Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.    

Heren Lucky Strike 1 (4xHD, 2e klasse, afd 13)
Klassengemiddelde: 14.71

Jeroen van Wezep (C)
Dennis Hulst
Raymond Laarhoven
Rob van Wezep
Wilco Cornelissen

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.

Gemengd Lucky Strike 1 (DD,HD,2xGD, 3e klasse, afd 32)
Klassengemiddelde 15.34

Fabienne Revelman (C)
Debby Noordermeer
Yvette Houtkamp
Ronald Vercouteren
Rob van Wezep

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.

Gemengd Lucky Strike 2 (DD,HD,2xGD, 4e klasse, afd 59)
Klassengemiddelde: 16.38

Marcella Lindeman (C)
Kitty Tienstra
Nathalie Bottelier
Koos Worm
Ronald Bune
Cees van Soelen

Klik hier voor de competitie indeling/standen/uitslagen. 





Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 20 497 5464

Address

Populierenlaan 42
1161 SP Zwanenburg

KVK-nummer

40594849