Voorjaarscompetitie: Vrijdag

Voorjaarscompetitie: Vrijdag
  
Vrijdag overdag: Heren 1 50+ (4HD, 1e klasse, afd )
Klassengemiddelde:

Rolf Nibbering (C)
Rob Wilderom
Henk Veerhuis
Erik Zweverink
Ron vd Meer

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.

Vrijdag overdag: Heren 2 50+ (4xHD, 2e klasse, afd )
Klassengemiddelde:

René Jungen (C)
Herman Kramer
Aart vd Doel
Jos Groot
Rinus Hofland
Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.

Vrijdagavond: Dames 1 (4xDD, Hoofdklasse, afd )
Klassengemiddelde:

Ghislaine von Mauw (C)
Corine Glazer
Patricia Goossens
Stacey Wintershoven
Renate Maijenburg

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.


Vrijdagavond: Dames 2 (
4xDD, Hoofdklasse, afd )
Klassengemiddelde: 

Sylvia de Gruijter-van Opzeeland (C)

Barbara Baak
Odile vd Broek 
Sylvia Kokernoot
Georgette van Soelen
    
Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.
   

Vrijdagavond: Dames 3 (4xDD, 3e klasse, afd )
Klassengemiddelde:



Monique van Crombeen (C)
Ursula Smith
Annelieke Meier zu Greffen
Mirella Heemskerk
Nienke Bouwman
Michelle Bleijenberg

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.    


Vrijdagavond: Dames 4 (4xDD, 3e klasse, afd )
Klassengemiddelde:

Mariska Stokx (C)
Ellis Kuyper-Nauta
Lucille Hulst
Jeanine de Best
Caroline Lauppe
Ellen Lücke
    
Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.    


Vrijdagavond: Heren 1 (4xHD, 2e klasse, afd )
Klassengemiddelde:

Martin van Hoof (C)
Arno Groot
Frank vd Starre
Willem Ligthart
John Moetwil
René Bakker
Bart de Koning

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.


Vrijdagavond: Heren 2 (4xHD, 3e klasse, afd )
Klassengemiddelde:

Jeroen van Wezep (C)
Dennis Hulst
Raymond Laarhoven
Mario Bultje
Guido de Gruyter
Wilco Cornelissen

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.


Vrijdagavond: Gemengd 1 (DD,HD,2xGD, 3e klasse, afd )
Klassengemiddelde:

Fabienne de Haas (C)
Ronald Vercouteren
Yvette Houtkamp
Rob van Wezep
Debby Noordermeer

Klik hier voor de competitie indeling/standen/uitslagen.


Vrijdagavond: Gemengd 2 (DD,HD,2xGD, 3e klasse, afd )
Klassengemiddelde:

Marcella Lindeman (C)
Kitty Tienstra
Nathalie Bottelier
Koos Worm
Ronald Bune
Cees van Soelen

Klik hier voor de competitie indeling/standen/uitslagen. 


 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 20 497 5464

Address

Populierenlaan 42
1161 SP Zwanenburg