Najaarscompetitie: Vrijdag

Najaarscompetitie: Vrijdag

Vrijdagavond: Dames 1 (DD 17+, 4 x DD, Hoofdklasse, afd 4)
Patricia Goossens (C)
Ghislaine von Mauw
Corine Glazer
Renate Maijenburg
Linda Hoffmann

Contact: Patricia Goossens, +31 6 46132453 , [email protected]  
Klik hier voor de competitie indeling/standen/uitslagen.  

Vrijdagavond: Dames 2 (DD 17+, 4 x DD, 2e klasse, afd 16)
Marion Hemelaar (C)
Sonja Graal
Conny Uyldert
Dion Masteling
Ellen vd Sar

Contact: Marion Hemelaar, +31 6 57677071 , [email protected]   
Klik hier voor de competitie indeling/standen/uitslagen.  

Vrijdagavond: Dames 3 (DD 17+, 4 x DD, 3e klasse, afd 37)
Monique Crombeen
Ursula Smith
Annelieke Meier zu Greffen
Mirella Heemskerk
Nienke Bouwman
Michelle Bleijenberg

Contact: Monique Crombeen, +31 6 26724031, [email protected]
Klik hier voor de competitie indeling/standen/uitslagen.  

Vrijdagavond: Gemengd 1 (GD17+, DD, HD, 2x GD, 2e klasse, afd 23)
Tineke vd Peet (C)
Marjolein Cornelissen
Simone Veltman
Rene vd Peet
Wilko Cornelissen
Stefan Hoogendoorn

Contact: Tineke vd Peet, +31 6 51069013, [email protected]    
Klik hier voor de competitie indeling/standen/uitslagen.  

Vrijdagavond: Gemengd 2 (GD17+, DD, HD, 2x GD, 2e klasse, afd 25)
Gladys Bakker (C)
Odile vd Broek
Mirjam Hellinga
Dennis Wagner
Arno Groot
Rene Bakker

Contact: Gladys Bakker, +31 6 51495055, [email protected]
Klik hier voor de competitie indeling/standen/uitslagen.

Vrijdagavond: Gemengd 1 (GD35+, DD, HD, 2x GD, 2e klasse, afd 51)
Barbara Baak (C)
Debby Kuiper
Sylvia Kokernoot
Sylvia de Gruijter
Willem Bakker
Ed Kokernoot
Guido de Gruijter

Contact: Barbara Baak, +31 6 55712613, [email protected]
Klik hier voor de competitie indeling/standen/uitslagen.

Vrijdagavond: Gemengd 2 (GD35+ , DD, HD, 2x GD, 2e klasse, afd 50)
Ruben de Bruijn (C)
Yvette Houtkamp
Fabienne Revelman
Inge vd Starre
Ronald Vercouteren
Albert Vercouteren

Contact: Ruben de Bruijn, + 31 6 12581962, [email protected]
Klik hier voor de competitie indeling/standen/uitslagen.

Vrijdagavond: Gemengd 3 (GD35+, DD, HD, 2x GD, 3e klasse, afd 38)
Marcella Lindeman (C)
Kitty Tienstra
Nathalie Bottelier
Koos Worm
Ronald Bune
John Seijsner

Contact: Marcella Lindeman, +31 6 23446645,  [email protected]
Klik hier voor de competitie indeling/standen/uitslagen. 

 

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

020-4975464

Address

Populierenlaan 42
1161 SP Zwanenburg
Nederland