Voorjaarscompetitie: Zaterdag

Voorjaarscompetitie: Zaterdag

Zaterdag: Heren 1 (4xHD, 1e klasse, afd )
Klassengemiddelde:

Ivor Bos (C)
Jordy Bottelier 
Patrick Kenselaar
Lars Camfferman

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.     
   
   
Zaterdag: Heren 2 (4xHD, 2e klasse, afd )
KLassengemiddelde:

René Oudt (C)
Dennis Wagner
Daniel Troupe
Stefan Hoogendoorn  
Ed Kokernoot
Erik Logchies

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.  
   
    
Zaterdag: Dames 1 (4xDE/2xDD, 3e klasse, afd )
Klassengemiddelde:

Suzanna van Houweninge (C)
Fatima Menssouri
Valerie van Weenen
Gwen Hetharia
Marjon Ligthart

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen. 


Zaterdag: Dames 1 (4xDD, 1e klasse, afd )
Klassengemiddelde:



Mariska Bekendam (C)
Renate Maijenburg
Patricia van Weenen
Barbara Baak
Sylvia Kokernoot
Maureen Padt

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.


Zaterdag: Dames 2 (4xDD, 3e klasse, afd )
Klassengemiddelde:



Tineke vd Peet (C)
Sonja Graal
Conny Uyldert
Ellen van der Sar-Stam
Marion Hemelaar
Simone Veltman
    
Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.   


Zaterdag: Dames 3 (4xDD, 4e klasse, afd )
Klassengemiddelde:

Maike de Koning (C)
Jolanda Vercouteren
Petra van Opzeeland
Anouk Roemele
Francis Snel
Marije Broekes
Marianne Vercouteren
Aniko van Rietbergen

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen. 


Zaterdag: Dames 4 (4xDD, 4e klasse, afd )
Klassengemiddelde:

Rita Wolter-Cornelissen (C)
Sylvia van Beek-Haaijer
Jolijn ten Hoopen
Denise Wagner-Klinkenberg
Angelique Aanstoot
Aleid Everts

Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.      


Zaterdag: Gemengd 1 (DD/HD/2xGD, 2e klasse, afd )
Klassengemiddelde:

Erik Zweverink (C)
Rolf Nibbering
Patrick Verboom
Rob Wilderom
Yvonne Mescher
Joyce Plomp
Sonja Bos 
   
Klik hier voor de competitieindeling/standen/uitslagen.  
    
    

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 20 497 5464

Address

Populierenlaan 42
1161 SP Zwanenburg