Update Contributie & Jeugdlessen seizoen 2026

03 december 2025


Tijdens de Algemene Ledenvergadering van 10 november 2025 is besloten om de contributie en de tennislessen voor jeugdleden voortaan los te koppelen. Deze wijziging is noodzakelijk om de financiële gezondheid van TV Lucky Strike te waarborgen.

Jarenlang heeft de vereniging alle jeugdlessen volledig vergoed, maar deze situatie is helaas niet langer houdbaar. We begrijpen dat deze wijziging gevolgen heeft voor ouders en jeugdleden. Tijdens de ALV en een aanvullende bijeenkomst met ouders is uitgebreid gesproken over mogelijke oplossingen. Het bestuur heeft de zorgen en suggesties meegenomen en komt voor seizoen 2026 met een overgangsregeling.

50% compensatie op jeugdlessen in 2026

In 2026 neemt TV Lucky Strike 50% van de kosten van de tennislessen voor jeugdleden t/m 17 jaar voor haar rekening. Dit betekent dat ieder jeugdlid 16 lessen volgt, verzorgd door De Bruijn Tennis School (Sander en Jens). Inschrijven en communicatie over de lessen verloopt rechtstreeks via de tennisschool.

Dankzij deze regeling blijft tennissen voor jeugdleden bij TV Lucky Strike aantrekkelijk in vergelijking met andere verenigingen in de regio.

Tarieven seizoen 2026

Contributie + lessen

(ter referentie: contributie 2025 was €185)

  • €135 contributie + €100 voor 16 lessen (groep van 5–6)

  • €135 contributie + €130 voor 16 lessen (groep van 4)

Let op:

  • De contributiefactuur (incl. 8 door de club gecompenseerde lessen) ontvang je van TV Lucky Strike.

  • De factuur voor de overige 8 lessen ontvang je van De Bruijn Tennis School.

Contributie zonder lessen

  • Jeugd t/m 12 jaar: €50

  • Jeugd t/m 17 jaar: €70

Vragen?

Neem contact op met onze voorzitter, Richard Padt via: [email protected]

Met sportieve groet,

Bestuur TV Lucky Strike

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 20 497 5464

Adres

Populierenlaan 42
1161 SP Zwanenburg

KVK-nummer

40594849